Ana Sayfa Künye Biz Kimiz Bize e-posta gönderin Abonelik
İlginç Seri
Aktüel
Sizin Sayfanız
Gündem
Arşiv
Çeşitli Siteler
Kilise Adresleri


 

 

 

 


Künye

 

KAPSAM
Aktüel Kültür Gazetesi Online Uyarlaması

İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü
Hüseyin Tüfekçi

Yıl 24  

Genel Yayın Yönetmeni
Metin Çırak

Uluslararası Organizasyon Yönetmeni
David Schupack
Winusa@kapsamgazetesi.com

Çeviri Yönetmeni
Margot Tüfekçi Margot@kapsamgazetesi.com

Kültür Sanat Yönetmeni    Nadide Gürses Nadide@kapsamgazetesi.com

Web Design
Nefise Masraf
nmasraf@aol.com

Yurtdışı Temsilcilerimiz
Amerika: Edwin C.Brooks - Steve Hegerman
Almanya: Klaus Weiland, Erwin Bulut - H.Manuel Bernhardt
İngiltere: Şükrü Aris
Bulgaristan: Gulumser Adilova
Romanya: Peter Giger
Yunanistan: George Tüfekçi
Isviçre: Hans Peters
Moldova: Elvira Tüfekci

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına uymayı taahhüt eder.

Yazışma Adresi
Mittelstr 4  63546Hammersbach  
Deutschland

E-Posta: kapsam@kapsamgazetesi.com

 

Abone-Reklam
Ferhat Tüfekçi
Abone@kapsamgazetesi.com

İstibahrat Müdürü
Güven KILIÇ
Guven@kapsamgazetesi.com

Ortadoğu Bölge Müdürü
Şükrü ARİS
Sukru@kapsamgazetesi.com

 


55  



©Copyright 2001 Kapsam